PWA Hub

Objevujte nejlepší progresivní webové aplikace

PWA Hub

Objevujte nejlepší progresivní webové aplikace

Klíčové vlastnosti

Stahujte webové aplikace

PWA Hub je platformou, která umožňuje uživatelům snadno najít a stáhnout nejnovější progresivní webové aplikace na svá mobilní zařízení. To znamená, že uživatelé mohou mít přístup k moderním a výkonným aplikacím, které jsou navrženy pro co nejlepší použití na mobilních zařízeních.

Exkluzivní obsah a funkce

PWA Hub nabízí možnost využití placeného obsahu, který umožňuje uživatelům získat přístup k exkluzivnímu obsahu a funkcím pro jejich oblíbené aplikace. Placený obsah umožňuje uživatelům získat jedinečný zážitek a další výhody, které zlepší jejich používání PWA aplikací.

Snadné používání

Platforma PWA Hub je navržena tak, aby byla snadno použitelná pro uživatele všech úrovní. Uživatelé mohou snadno vyhledat a stáhnout aplikace, které potřebují, a využít funkcí jako například možnost placeného obsahu, aby získali ještě lepší zážitek při používání svých oblíbených aplikací.

Co je PWA Hub?

PWA Hub je platformou pro stahování moderních webových aplikací, které jsou navrženy pro co nejlepší použití na mobilních zařízeních. Uživatelé mohou najít a stáhnout nejnovější PWA aplikace v různých kategoriích, včetně produktivity, zábavy, cestování a mnoha dalších.

Kromě toho, PWA Hub nabízí možnost využití placeného obsahu, který uživatelům umožňuje získat přístup k exkluzivnímu obsahu a funkcím pro jejich oblíbené aplikace. S placeným obsahem mohou uživatelé získat jedinečný zážitek a další výhody, které zlepší jejich používání PWA aplikací.

Co jsou PWA aplikace?

PWA (Progressive Web App) je moderní webová aplikace, která poskytuje podobné funkce jako nativní aplikace. To znamená, že můžete používat PWA aplikace přímo z prohlížeče na vašem mobilním zařízení a nemusíte je stahovat ze zdrojů jako jsou App Store nebo Google Play. PWA aplikace jsou navrženy pro co nejlepší použití na mobilních zařízeních, jsou rychlé, spolehlivé a mohou pracovat offline. Díky technologiím jako jsou Service Workers a App Manifest, můžete ukládat PWA aplikace na domovskou obrazovku vašeho mobilního zařízení a přistupovat k nim stejně jako ke klasickým aplikacím.

Katalog produktů

Edice TreasurePrivate

zdarma

Treasure Private

Univerzální aplikace pro přístup k interaktivnímu obsahu vytvořeného uživateli. Pro stažení obsahu zadáte přidělený kód, který byl autorovi obsahu zaslán do emailu. A můžete začít ...

Více o vytváření obsahu najdete na webu projektu Treasure v sekci Tvořit.

+ Instalovat
Vyvinuto pro DPP

zdarma

Metro 50

Oslavte 50 let METRA geolokační hrou. Dozvíte se v ní mnoho zajímavostí a budete-li úspěšní, získáte možnost si výhodně zakoupit absolventskou vizitku, která bude vyrobena pouze pro tuto příležitost. Hraje vhodná pro všechny věkové kategorie a pro děti je připraven speciální herní okruh.

Nedílnou součástí aplikace jsou historické informace o budování metra, aktuální novinky a informace o provozu výroční tramvaje. Více na https://www.dpp.cz/metro50.

+ Instalovat
Edice TreasureSport

zdarma/nákupy

Rugby Club Tatra Smíchov

Klubová aplikace pro přátele rugby klubu RC Tatra Sníchov.
Sledujte aktuální dění nejen v klubu, ale ve i světě rugby pomocí denně aktualizovaného zpravodaje. Aplikace dále umožnuje přístup a nákup exkuzivního obsahu připraveného klubem, např. živé přenosy zápasů. Připravujeme průhledy na statistiky a video záznamy již odehraných utkání.

+ Instalovat
Vyvinuto pro hl.m. Praha

zdarma

Hraj Prahu!

Cílem aplikace je přiblížit zábavnou formou zajímavá místa v Praze a také upozornit na to, že díky financím z Operačního programu Praha – pól růstu ČR, se mohla v předchozích letech zásadně změnit k lepšímu.
Více o projektu a pravidlech hry na penizeproprahu.cz.

+ Instalovat
Edice TreasureBooks

zdarma

Digitoulky

Geololakční hra ke knize 'EXOToulky SVĚTEM' od Juliuse Lukeše.
Pokud nemůžete osobně navštívit místa, kde se odehrávají knižní příběhy. Můžete při jejím čtení použít nalezené QR značky pro otevření jednotlivých lokalit. Zájemci knihu naleznou ve vybraných knihkupectví.

+ Instalovat
Edice TreasureGuide

zdarma

Průvodce městem

Interaktivní průvodce po známých českých a slovenských městech.
Prohlédnete si zajímavé památky, navštívíte historická místa a to vše doplněno o otázky, které vás motivují k dosažení co největšího počtu bodů a ovládnutí vrcholu žebříčku.

Aktivní města: Praha, Brno, Český Krumlov, Bratislava

+ Instalovat
Platební brána Comgate © 2023 CS Development, s.r.o.