Hrajte, tvořte, poznávejte.
Interaktivní svět je tu pro vás.

Chci hrát Chci tvořit

Interaktivní svět Treasure

Treasure je platforma pro vytváření a provoz interaktivních aplikací / her. Můžete vytvářet geocachingové nebo únikové hry. Pořádat teambuildingové aktivity. Vytvářet trasy po zajímavých místech nebo se jen zúčastnit a užít si zábavu či poznání.

Hrát

Nebojte se, nemusíte nic. Stačí si vybrat co vás zajímá. Přes QR kód provést instalaci do svého mobilu a začít hrát.

Tvořit

Je to jednoduché. Složitý redakční systém byl nahrazen jednoduchou tabulkou, kterou vyplníte, nahrajete na server a můžet vy i vaši přátelé začít hrát.

mobile-phone
Aplikace

Herní aplikace je webová aplikace (PWA) určená výhradně pro mobilní zařízení. Je plně funkční na systémech Android a iOS.

download-file-round-line
Instalace

Instalaci provede z mobilního prohlížeče - Android/Chrome, iOS/Safari. Naistalovaná aplikace se tváří jako plnohodnotná mobilní aplikace a vy ji i stejně používáte.

Scénáře

Jednotlivé hry mohou obsahovat různé scénáře (mapa, trasa, indoor ...) včetně aktivace časového limitu.

Týmy

Aplikace umožňuje hraní týmů protí sobě v reálném čase. Týmy v rámci hry sdílejí svoji polohu a mohou mezi sebou chatovat.

Co umí aplikace Treasure

Předem je potřeba říci, že aplikace nemusí být jedna. Kromě univerzální aplikace pro běžné hráče nebo aplikace pro testování vámi vytvořeného obsahu. Jsou k dispozici i další aplikace, které mohou být tématicky zaměřeny nebo vyrobeny "na míru" konkrétní události nebo dle představ zadavatele. Přesto všechny aplikace spojuje jednotné rozhraní.

Instalovat

Do každé aplikace je potřeba stáhnout aktuální obsah. Ten může být jedinečný nebo vám bude k dispozci komplexní nabídka.

Hrát

Po stažení obsahu již můžete začít hrát. Veškerý obsah je off-line, takže se nemusíte obávat přečerpání datového limitu.

Nastavení

Nabídka můž být upravena dle dané aplikace, ale vždy se dovíte, zda jste připojeni na aplikační server a funguje vám GPS.

Aktualizace

Aplikace se automaticky aktualizuje při nové verzi. Pokud si nejste jisti, můžete aktualizaci vyvolat pomocí tlačítka.

Lokace

Herní scénáře typu mapa obsahují různé druhy lokací (info / otázka), keré se odemknou po dosažení perimetru.

Poloha

Vaše poloha je na mapě indikována modrou značkou. Polohy ostatních týmů během týmové hry jsou označeny týmovou značkou,

Mapa

V mapovém režimu lze vybírat i z různých druhů mapových podkladů - běžná, fotomapa, turistická. Mapová data vyžadují datovou komunikaci.

Chat

Pokud je povoleno chatování, jste o přijaté zprávě informování. Novou zprávu zadáte na stránce chatu.

Ukázky aplikací

Seznamte s některými z aplikací ze světa Treasure. Uvedené náhledy vám dají možnost seznámit se s prostředím aplikací pro různé druhy herních scénářů.

Bezvadné aplikace pro interaktivní hraní a poznávání

Nabídka úvodních aplikací "klikni a hraj", které vás uvedou do světa Treasure.

Treasure Private

zdarma

Edice TreasurePrivate

Univerzální aplikace pro přístup k interaktivnímu obsahu vytvořeného uživateli. Pro stažení obsahu zadáte přidělený kód, který byl autorovi obsahu zaslán do emailu. A můžete začít ...

Více o vytváření obsahu najdete v sekci Tvořit.

+ Instalovat
Průvodce městem

zdarma

Edice TreasureGuide

Interaktivní průvodce po známých českých a slovenských městech.
Prohlédnete si zajímavé památky, navštívíte historická místa a to vše doplněno o otázky, které vás motivují k dosažení co největšího počtu bodů a ovládnutí vrcholu žebříčku.

Aktivní města: Praha, Brno, Český Krumlov, Bratislava

+ Instalovat
Hraj Prahu!

zdarma

Vyvinuto pro hl.m. Praha

Cílem aplikace je přiblížit zábavnou formou zajímavá místa v Praze a také upozornit na to, že díky financím z Operačního programu Praha – pól růstu ČR, se mohla v předchozích letech zásadně změnit k lepšímu.
Více o projektu a pravidlech hry na penizeproprahu.cz.

+ Instalovat
Digitoulky

zdarma

Edice TreasureBooks

Geololakční hra ke knize 'EXOToulky SVĚTEM' od Juliuse Lukeše.
Pokud nemůžete osobně navštívit místa, kde se odehrávají knižní příběhy. Můžete při jejím čtení použít nalezené QR značky pro otevření jednotlivých lokalit. Zájemci knihu naleznou ve vybraných knihkupectví.

+ Instalovat

Tvořte,
čekáme
na Váš obsah


Bavte se a tvořte zábavný
interaktivní obsah

Pro vytváření obsahu jsme pro vás připravili aplikaci TreasurePrivate, do které může publikovat svůj obsah. Není to složíté. Stačí vyplnit přiloženou tabulku. Uložit ji ve formátu UTF-8 a společně s doprovodnými multimediálními soubory ji odeslat na náš server. Pokud vše proběhne správně, obdržíte potvrzovací email s kódem vaší hry.

Tabulka ve formátu CSV pro vytvoření hry:

Kódování UTF-8 Kódování Windows

Máte již účet?

Přihlaste se

Připravené šablony "Easy To Play"

Oslava

Ukázkový obsah pro organizování dětské narozeninové oslavy. Hra je vytyčena v parku Sacré Coeur na Praze 6, ale jednoduchou úpravou polohy bodů si můžete vše přenést do svého okolí. Změňte nebo doplňte úkoly a vše si přizpůsobte svým představám. Připravte dětem nezapomenutelnou oslavu.
21 lokalit
věk 8+
Loading...